Volejte nonstop Brno, Novoměstská 3
+420 739 372 391

Stěhování těžkých břemen

Stěhujeme klavíry a piana, ale také trezory, a další těžká břemena. Vyklízíme byty, domy nebo výrobní haly, kde se často nacházejí těžké stroje nebo jiné vybavení, jako jsou kovové skříně.

Co je těžké břemeno?Stěhování trezoru

Těžké břemeno je věc, která váží více jak 100 kg (například trezory, klavíry a pianina, bankomaty, výrobní linky či těžké stroje). Dle našeho názoru ale může být těžkým břemenem cokoliv, co máte problémy sami unést, přemístit, nebo dát do auta. Taková břemena mají nejen vysokou váhu, ale obvykle i velmi vysokou cenu, a při neodborné manipulaci může velmi snadno dojít k jejich poškození. Stěhování těžkých břemen vyžaduje nejen sílu a šikovnost, ale také speciální pomůcky a praxi. Pokud se do takového stěhování pustíte svépomocí, hrozí především riziko úrazu, či poškození zdraví. Šetřete své zdraví a svěřte stěhování těžkých břemen nám.

Jak probíhá stěhování těžkých břemen?

  • Příprava pro nás hraje velmi důležitou roli, vždy si prohlédneme prostory, ve kterých se břemeno nachází, a naplánujeme vhodnou trasu pro jeho transport. Díky této přípravě jsme schopni odhadnout problematická místa a připravit odpovídající nástroje a auto, do kterého se břemeno vejde a zároveň v něm bude stabilně ukotveno.
  • Před samotným stěhováním si také prověříme vaše potřeby a vše domluvíme tak, abychom zajistili hladký průběh bez komplikací. Veškeré potřebné pomůcky a nástroje pro usnadnění stěhování si přivezeme s sebou. Vy se nebudete muset už o nic starat.
  • Naši stěhováci jsou opravdu zdatní a poradí si bez mechanizace i se stěhováním těžkých břemen jako jsou například pianina a klavíry. Stěhování větších těžkých břemen zajišťujeme za pomoci speciálních pomůcek a mechanizace, díky tomu jsme schopní přestěhovat těžká břemena až do 5 tun.
  • Stěhování těžkého břemene provádíme samostatně, nebo v rámci stěhování bytů či stěhování firem.

TrezoryStěhování trezoru

Stěhování trezorů je jedna z našich specializací. Trezory většinou musí zůstat plné, protože jsou v nich uloženy cenné věci a při jejich transportu je nutné s touto skutečností počítat. Naši pracovníci jsou pro tyto případy průběžně proškolování a jednou z našich hlavních priorit je bezpečnost při manipulaci s trezorem. Troufneme si i na stěhování trezorů za mimořádně náročných podmínek a to je jedna z mnoha věcí, která nás odlišuje od konkurence.

 

Klavíry a pianina

Stěhování klavíru či pianina je důležité provádět především s citem. Velmi dbáme na to, aby se nástroj při stěhování nepoškodil, nerozladil a neutrpěla tak jeho kvalita. Disponujeme výbavou, která nám usnadňuje přepravu, stěhování a dbáme na správnou techniku nošení, převozu a opětovného složení nástroje na novém místě.

Výrobní linky a těžké stroje

Jedná se o nákladná zařízení, jejichž transport obvykle nebývá snadný. Některé se dají stěhovat vcelku, jiné typy však vyžadují rozložení na menší díly. Při stěhování výrobních linek dbáme na to, aby byly všechny díly přehledně označeny a nic tak nebránilo bezproblémovému složení do původního stavu.

Kolik stojí přeprava těžkého břemene?Stěhování těžkých břemen

Cena je kalkulována jako násobek váhy břemene v kilogramech a počtu úkonů. Výsledná suma činí cenu v Kč.(váha v kg x počet úkonů = suma v Kč)

  • Za břemeno se považuje věc o hmotnosti 100 kg a více (trezor, klavír atd.)
  • Úkonem se rozumí nakládka/vykládka, 1 x patro, 1 x 15 metrů nesení břemene.