Volejte nonstop Brno, Novoměstská 3
+420 739 372 391

Stěhovací služby Brno

Kromě stěhování pian a klavírů provádíme také další stěhovací a transportní služby.

Stěhování bytůStěhování bytů Brno

Zajišťujeme komplexní a levné stěhovací služby v Brně. Máme za sebou již mnoho úspěšně přestěhovaných domácností a dobře víme, že potřeby každého zákazníka jsou velmi individuální. U některých zákazníků je stěhování velmi snadné a obnáší jen stěhování krabic s věcmi a nábytku, jindy je zase potřeba přestěhovat celý dům, nebo těžká břemena a speciální předměty náchylné na přepravu.

Stěhování kanceláří

Nenechávejte stěhování kanceláří na svých zaměstnancích. Ať už stěhujete kanceláře jen do jiného patra, nebo na druhý konec republiky, obraťte se na profesionály. Vaše kanceláře přestěhujeme rychle a bez poškození mnohdy velmi drahého kancelářského vybavení.

Stěhování firem

Naši zkušení pracovníci jsou pravidelně proškolovaní, aby dokázali vyhovět všem vašim požadavkům. Není pro nás tedy problém ani kompletní stěhování firem, včetně dílen, strojů a skladů. Stěhujeme čalouněnými vozy s vysokozdvižnými plošinami a máme všechny dostupné prostředky, které usnadní a urychlí celý proces stěhování.

Stěhování těžkých břemenStěhování těžkých břemen

Nedávejte v sázku své zdraví a nechte stěhování těžkých břemen na nás. Na stěhování těžkých břemen jsme totiž profesionálové. Máme k dispozici nejen partu silných chlapů, ale i potřebné prostředky pro to, aby se stěhování obešlo bez komplikací. Specializujeme se na stěhování trezorů, klavírů a pianin, výrobních linek, těžkých strojů a bankomatů.

Vyklízení bytů a sklepů

Již řadu let se zabýváme vyklízením domů, bytů, sklepů, půd a skladů. Dokážeme vyklidit téměř vše, postaráme se o stěhování těžkých břemen, zlikvidujeme nebezpečný odpad, odvezeme kovový odpad, přistavíme kontejnery na menší odpad. To vše levně, rychle a profesionálně.

Uskladníme nábytek

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem uzamykatelných kontejnerů v Brně. Našim zákazníkům zajistíme bezpečné a cenově dostupné skladovací kontejnery v uzavřeném areálu hlídaném kamerovým systémem. Váš majetek vám bude dostupný 24 hodin denně.

AutodopravaAutodoprava Brno

Pomůžeme vám nejen se stěhováním, ale také s převozem věcí. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu. Disponujeme všemi prostředky pro zajištění kvalitní přepravy včetně profesionálního vyložení a naložení nákladu. Dokážeme zajistit i expresní přepravu a kompletní logistiku v ČR i zahraničí.